اخبار, بلاگ

سبز خودرو حامی مسابقات موتور سواری و اتومبیلرانی کشور

برند ابزار مهدی و BIZOL؛ حامی ورزش موتورسواری

هیجان سالم از نیازهای نسل جوان است و پاسخ مناسب به این نیاز می‌تواند بسیاری از آسیب‌ها و خسارت‌های فردی و اجتماعی را کاهش داده و حتی متوقف کند.
ورزش یکی از راه‌های پاسخگویی به این نیاز است و در بین انواع ورزش‌ها برخی از آنها این کار را به بهترین نحو انجام می‌دهند؛ ورزش‌هایی همچون موتورسواری که برای رشد و شکوفایی به حمایت صنعتگران و تولیدکنندگان شناخته شده کشور نیاز دارند. جمعه گذشته ۱۰ مهرماه ۹۴، پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران درحالی میزبان مسابقات کشوری موتورسواری ریس بود که انرژی مثبت مسابقات در محوطه بیرونی پیست هم احساس می‌شد و طنین غرش موتورها حتی از فاصله ۲۰۰ متری هم ضربان قلب علاقه‌مندان این رشته ورزشی را تندتر می‌کرد. نکته قابل توجه در این مسابقات حضور چشمگیر بانوان علاقه‌مند به رشته موتورسواری در جایگاه تماشاگران و تشویق‌های پرشور آنها بود که جو هیجانی مسابقه را تشدید می‌کرد.امیر محمد مظلومیان، نماینده اسپانسر مسابقات در گفتگو با «کسب‌وکار» ویژگی مسابقات ریس را افزایش هیجان در کلاس‌های با حجم موتور بالاتر توصیف کرد و گفت: این مسابقات در ۴ کلاس ۱۲۵، ۲۵۰، ۶۰۰ و ۱۰۰۰ سی‌سی با حضور شرکت‌کنندگانی از استان‌های تهران، شیراز، اصفهان، خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی، خوزستان و البرز برگزار شد و سومین مرحله از مسابقات کشوری محسوب می‌شد. مظلومیان، با تاکید بر لزوم حمایت بخش‌های تولید و صنعت از ورزش و خصوصا رشته‌های ورزشی که با صنعت پیوند مستقیم دارند، افزود: امروزه ورزش‌های حرفه‌ای در مقیاس جهانی کسب‌وکارهایی با گردش مالی قابل توجه به‌شمار می‌روند و ورزش‌هایی همچون موتورسواری تعامل و هم‌افزایی متقابلی با بخش‌های مختلف صنعت و تولید دارند. در ایران نیز فعالان صنعت و تولید کشور علاقه‌مند به ارتقای همکاری با فدراسیون‌ها و رشته‌های ورزشی هستند و دولت نیز می‌تواند با قوانین حمایتی، مشوق‌هایی برای صنایعی که در راستای توسعه ورزش فعالیت می‌کنند، درنظر بگیرد.

درباره سبز خودرو

شرکت سبز خودرو با سابقه درخشان در زمینه واردات و توزیع محصولات شیمیایی مصرفی در صنایع نفت، پتروشیمی و نیروگاهی با دارا بودن نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر از جمله: WYNN’S، BIZOL، KONTAKT CHEMIE، CRC و PERMATEX با توجه به ارائه مواد شیمیایی مصرفی در خصوص سرویس و نگهداری وسایل نقلیه اقدام به گسترش واحدهای خود نموده و در این راستا با برندهای معتبر تجاری در سطح دنیا فعالیت خود را گسترش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.